Apie mus

Instyle dekoras ir nuoma – tai daugiau nei 15 metų patirtis palapinių, šventinio inventoriaus, tekstilės nuomos rinkoje. Pastaruosius metus išplėtėme savo veiklą pasiūlydami klientams didelį pasirinkimą profesionalių pripučiamų atrakcionų, kurie skirti tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Palapinių, tekstilės, batutų nuomos pasirinkimas šiai dienai šventėms yra itin gausus. Klausiate, kuo mes išskirtiniai?

Pirmiausia- mes mylime tai, ką darome, ir dirbame taip, kaip sau, stengdamiesi, kad klientai būtų patenkinti darbų ir nuomojamo inventoriaus kokybe.

Ilgametė patirtis ir šimtaprocentinis PATIKIMUMAS- tai, manome, taip pat itin svarbu, renkantis paslaugą svarbiai Jūsų šventei.

Jeigu Jums svarbi ŠVARA bei KOKYBĖ- tikėtina, visa tai rasite pasirinkę mūsų siūlomas paslaugas.

Apie PALAPINES

Mūsų palapinės kiekvieną kartą po naudojimo plaunamos, tad stengiamės klientams atvežti kuo švaresnes palapines, tiek karkasus, tiek pačius tentus. Beje, mūsų palapinės AUKŠTESNĖS lyginant su paprastesnės konstrukcijos palapinėmis, deja, tai reikalauja ilgesnio laiko surinkimui.

Apie KASPINUS

Kėdžių kaspinams dažniausiai rinkoje naudojama medžiaga- atlasas. Matyt dėl to, kad ji sąlyginai nebrangi, tačiau ji slidi, surišti kaspinukai nulinksta, pačios medžiagos siūliukai dažnai išsipešioja, todėl, kad kaspinas atrodytų kokybiškas, būtina juos dažnai atnaujinti. Na, nebent tai būtų nesvarbu . . .

Mes taip pat turime keletą spalvų, kurie yra iš atlaso, tačiau savo klientams labiau rekomenduojame rinktis iš aukštos kokybės standaus dirbtinio šilko/taftos kaspinus. Jie standūs ir tvirti, jūsų šventei suteikia kokybės bei prabangos jausmą. Šios medžiagos kaspinus galima rišti bantukais, jie gerokai tvirčiau “stovi” nei atlasas ar organzos medžiagos kaspinai.  

Pasidomėk, kaip bus rišami kaspinai. Galima rišti standartiniais “bantukais”, tačiau galima rinktis ir “rožytes”, rišimą per šoną, apjuosiant kėdutę kelis kartus ar daugelį kitų rišimų. Būkite originalūs.

Mes nuolat plečiame kėdžių kaspinų spalvų pasirinkimą, kad klientai turėtų galimybę rinktis iš kuo platesnio spalvų pasirinkimo.

Apie KĖDES

Skirtinguose restoranuose, kaimo sodybose ar kitose šventės patalpose kėdės yra skirtingos. Skiriasi jų aukštis, plotis, tipas. Nėra vieno universalaus kėdžių užvalkalų modelio, tinkančių visoms kėdėms (nebent būtų nesvarbu, kad labai matosi kėdžių kojytės ar kitos jų pusės).  Net gi trikotažiniai, mūsų vadinami “aptemtukais”, kai kurioms kėdėms gali būti per maži arba per laisvi.

Mūsų kėdžių užvalkalų pasirinkimas yra itin paltus, todėl mes turime galimybę papuošti beveik visas kėdes, jeigu jos tik nėra su porankiais.

Papildomai, jeigu kėdutės kietos ar slidžios, kada reikia, pritaikome specialius kėdžių paminkštinimus, kurių dėka kėdės tampa itin minkštos bei putlios, kėdžių užvalkalai nenuslenka.

Apie STALO TEKSTILĘ

Kuo mes išskirtiniai? Užsisakydami ištisines staltieses pas mus, visada jas gausite NAUJAS, todėl nesirūpinkite dėl galimų dėmių, kurias reikės kuom nors pridengti. Be to, staltiesės bus išlygintos taip, kad nebus jokių viduryje staltiesės užlyginimo žymių. Ir dar. Pasakykite, koks šventinio stalo ilgis- atvešime ištisines, nesudurtas staltieses. Jos bus pritaikytos būtent Jūsų stalui.

Apie PRIPUČIAMUS ATRAKCIONUS/BATUTUS

Atsižvelgdami į vaikų amžių, jų kiekį, esamą šventės laisvą plotą, mes stengiamės pasiūlyti kuo labiau tinkantį pripučiamą atrakcioną, kad būtų patenkinti visi jais besinaudojantys. Pas mus rasite didelį pasirinkimą įvairių čiuožyklų, kliūčių ruožų ar kitų žaidimų. Batutus statome tiek lauke, tiek vidaus patalpose. Daugiau apie batutus galite rasti www.juhuu.lt.

InStyle dekoras ir nuoma- tai patikima nuoma Jūsų šventei.

Iš anksto dėkojame už pasitikėjimą.

Pagarbiai- INSTYLE DEKORAS IR NUOMA kolektyvas